Premijos už naudojimąsi OTaxi programėle

Savo klientams linkime tik geriausio, todėl pristatome unikalią lojalumo programą besinaudojantiems OTaxi programėle. Su kiekvienu važiavimu pervedame tam tikrą virtualią sumą į jūsų premijų sąskaitą. Kai premijos suma yra pakankamai didelė, ja galima atsiskaityti už važiavimą, tad būtent tas važiavimas nieko nekainuoja.

Kaip veikia OptiTaxi premijos

Premijų sąskaita – tai balų suma, surinkta naudojantis OptiTaxi paslaugomis.
Už kiekvieną kelionę į tavo sąskaitą pervedame 5% nuo užsakymo kainos. Suma apvalinama iki sveikojo skaitmens. Pavyzdžiui, važiuojate už 20 eurų, todėl po kelionės OTaxi jūsų premijų sąskaitą papildome 1 euru. Kai šių premijos eurų prisikaupia daugiau, jais gali atsiskaityti už kelionę. Tik nepamiršk įspėti vairuotojo, kad norėsi atsiskaityti premija, o ne grynaisiais.

Premijos eurai pervedami į dvi atskiras sąskaitas, priklausomai nuo to, kaip buvo iškviestas taksi automobilis:

  • kviečiant per OTaxi programėlę, premijos įskaitomos į vieną sąskaitą. Sukauptais eurais galėsi atsiskaityti tik jei vėl kviesi taksi per programėlę.
  • skambinant į skambučių centrą telefonu +370 644 46 46, premijos eurai įskaitomi į kitą sąskaitą, susietą su jūsų telefono numeriu. Sukauptais eurais galėsi atsiskaityti jei vėl kviesi taksi telefonu. Tik pranešk operatoriui, kad nori tai padaryti.

 

Mes rūpinamės savo nuolatiniais ir ištikimais klientais, todėl ši lojalumo programa – puikus būdas važiuoti nemokamai, o mums dar kartą pasakyti – ačiū, kad renkatės OptiTaxi paslaugas!